ZÁRUKA BEZPEČNOSTI

ZÁRUKA BEZPEČNOSTI

Naše produkty vydáváme pod záštitou programu PS-SECURE, který zajišťuje maximální bezpečnost a nezávadnost veškerého našeho softwaru. Produkty jsou vždy důkladně zkontrolovány a podrobeny testům, které zajistí že jsou soubory kompatibilní s určenou verzí operačního systému. Veškerý náš software bude možné ověřit pomocí speciálního kódu skrze odkaz na oficiálních stránkách pc-solutions. Zabezpeční našeho softwaru a našich webových stránek, ze kterých tento software získáte je pro nás prioritou. Proto jsou často prováděny aktualizace i samotného webu, kvůli tvorbě nových bezpečnostních inovací, které mají tento web a potažmo i software ochránit před jakýmkoliv druhem napadení.

Veškerý náš software je psán v programovacím jazyce JAVA, který se vzhledem k jeho povaze a způsobu kompilace nedá nijak napadnout a tím pádem nemůže dojít k napadení uživatele hackerskými útočníky. Jelikož je JAVA jeden z nejsložitějších programovacích jazyků, bude poměrně obtížné náš software dokonale napodobit.

Software publikovaný společností PC-SOLUTIONS bude opatřen alfanumerickým kódem, kterým bude možné ověřit pravost tohoto softwaru. Díky tomuto opatření získá uživatel informace o samotném softwaru a datu ověření, aby ze strany uživatele nemohlo dojít k obavám, že vlastní neautorizovaný software.

Každý uživatel webového prostředí společnosti PC-SOLUTIONS má možnost změnit si libovolně nastavení svého zabezpečení. Jednou z možností zabezpečení uživatelského účtu je zapnutí ochrany pomocí dvoufázového ověření, které zapomoci Vaší e-mailové schránky, spolehlivě chrání Váš uživatelský účet před vnějším napadením.

Cookies
V souladu s vaším potvrzením používáme cookies soubory, abychom Vám mohli nabídnout co nejvhodnější obsah.
Zpět nahoru